O SPOLEČNOSTI

Vážení obchodní přátelé,

vítáme Vás na webových stránkách RICOM gas s.r.o., dynamické a expandující společnosti. Naše společnost disponuje širokou a stále se rozšiřující paletou systémů pro odtah spalin, které vycházejí vstříc normativním, technickým, ekonomickým a ekologickým požadavkům evropského trhu.

Společnost RICOM gas s.r.o. zahájila činnost v roce 2005. Od roku 2008 společnost rozšířila své obchodní aktivity na evropský trh. V roce 2013, byla založena sesterská společnost RICOM energy sp z.o.o. v Polsku, která je v současné době na tomto trhu v prodeji plastových komínových systémů jedničkou. V rámci marketingových aktivit a podpory prodeje, Vám nabízíme využití našich bohatých zkušeností a možnost se aktivně zúčastňovat seminářů, zajímavých programů a akcí pořádaných naší společností.

Pro všechny naše zákazníky je k dispozici firemní penzion, kde můžete strávit příjemnou dovolenou, nebo víkend, a to nejen v letních měsících. Pro milovníky vojenské techniky je součástí penzionu soukromé muzeum, ve kterém se nachází mimo obrněné techniky i jedna z největších soukromých sbírek ručních palných zbraní a uniforem.

Bližší informace Vám rádi osobně poskytneme na kontaktních adresách.

 

 

 

 

Uživatelské menu 

Přihlásit se

Adresa

RICOM gas s.r.o.
Tovární 319
471 54 Cvikov

IČO: 25414852
DIČ: CZ25414852